Język witryny

English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Licznik odwiedzin

Dzisiaj15
Wczoraj47
W tym miesiącu15
Wszystkie56774


Pogoda Lusówko

BIP
Start Archiwum roku szkolnego 2011/2012 W Szklarskiej Porębie
W Szklarskiej Porębie Drukuj Email

W Szklarskiej PorębieW dniach 13 -17 czerwca byliśmy na zielonej szkole w Szklarskiej Porębie. Wyjechaliśmy o 8.00 sprzed Szkoły Podstawowej w Lusówku. O godz.14.00 wchodziliśmy już na górę, na której znajduje się zamek Chojnik. O 16.30 mogliśmy zobaczyć Wodospad Szklarka, gdzie dużo osób kupiło pamiątki. Godzinę później dotarliśmy do naszego pensjonatu ”Górnicza Strzecha”.

Pokoje były bardzo czyste i zadbane. Następnego dnia zwiedzaliśmy Pragę, gdzie widzieliśmy Hradczany, Most Karola i Stare Miasto. Jechaliśmy także metrem. Ostatniego dnia wyruszyliśmy do Wodospadu Kamieńczyk. Potem wybraliśmy się do Harachowa. O godz.14.00 opuściliśmy nasz pensjonat i w drodze powrotnej zwiedzaliśmy kościół ewangelicki w Jaworze. Wycieczka była bardzo ciekawa i szkoda, że nie trwała dłużej (~Jagoda, uczennica kl.V).

 

Fotorelacja

 

Szkoła w obiektywie

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Korytarz na parterzeKorytarz na parterzeKorytarz na parterzeBiblioteka szkolnaBiblioteka szkolnaSala gimnastycznaSala gimnastycznaSala gimnastycznaKorytarz na 1 piętrzeSala językowaSala komputerowaSala komputerowa

Uczestniczymy w projektach:

Matematyka Innego Wymiaru

Szkoła bez przemocy

Projekt Edukacyjny Lepsza Szkoła

Bierzemy udział w akcjach:

Puszka dla Maluszka